Pirts procedūras

Ādas kopšana pirtiņā

Paredzēta ādas attīrīšanai, maiguma un elastības atjaunošanai, āda tiek attīrīta un barota, līdz ar to, ir patīkamas sajūtas un noteikti varēsi teikt ka esi “kā no jauna piedzimusi”.

Pirtiņas apmeklējuma laikā dalībnieces saņems: vienu mazo un vienu lielo maigu pērienu ar labām, aromātsikām pirts slotiņām, “Ziemassvētku” vai “Rožu” pirts skrubja procedūru (masāžu), citrussaugu procedūra, kopējā ķermeņa medus procedūra. Pirtiņas temperatūra 60-75 grādi.

Kopā paredzēti 4-5 piegājieni pirtiņā. Cilvēku skaits 4 (5 max).  Kopējais laiks ~4-5 stundas. Izmaksas- 15,-Ls no cilvēka. Pirtiņas kurināšana 25-35,-Ls. Cenā iekļauts: pirtnieka darbs, slotiņas, skrubji, citrussaugi, medus masāžai. Dažādas tējiņas.  Pirtiņas kuriāšana.

 

Vecmeitu ballīte/draudzeņu vakars.

Lielisks vakars labā kompānijā. Un vēl vairāk, savienojam patīkamo ar lietderīgo- priecājamies un izbaudam lielisko pirts un pirtnieka piedāvājumu!

Pirtiņas apmeklējuma laikā dalībnieces saņems: maigu pirts pērienu ar  labām, aromātsikām un veselīgām pirts slotiņām, skrubja procedūru, citrussaugu procedūru, kopējo ķermeņa medus procedūru. Kopējais apjoms var mainīties, atkarībā no cilvēku skaita. Pirtiņas temperatūra 60-75 grādi.

Draudzeņu vakars- 4-6 cilvēki max, 15,-Ls no cilvēka. Paredzēti 5 pirts gājieni ar dažādām procedūrām.

Paredzēti vairāki pirts gājieni, vairākas procedūras, bet tas viss atkarīgs no kopējā cilvēku skaita. Programma tiek saskānota individuāli. Maksimālais cilvēku skaits 10-15.  Kopējais laiks ~4-5 stundas. Izmaksas tiek aprēķinātas individuāli, parasti 7-10,-Ls no cilvēka (ja ir vairāk kā 10 cilvēku). Pirtiņas kurināšana 30-35,-Ls. Cenā iekļauts: pirtnieka darbs, slotiņas, skrubji, citrussaugi, medus masāžai. Dažādas tējiņas.  Pirtiņas kuriāšana.

 

Klasiskais pirts rituāls.

Paredzēts pirts mīļu, draugu, ģimenes, kolēģu kompānijām. Klasiskajā pirts rituālā pirtnieks dalībniekus noper ar labām, aromātiskām un veselīgām pirts slotiņām, tiek veiktas dažādas pirts procedūrās, kā piemēram, ādas kopšana ar pirts skrubi, citrussaugu ieziešana, pirts medus masāža.

Paredzēti 4-5 pirts piegājieni. Cilvēku skaits 4-6. Kopējais laiks 4-5 stundas. Izmaksas 12-15,-Ls no cilvēka. Pirtiņas kurināšana 25-35,-Ls. Cenā iekļauts: pirtnieka darbs, slotiņas, skrubji, citrussaugi, medus masāžai. Dažādas tējiņas.  Pirtiņas kuriāšana.