Pirtiņas

Pirtiņas Latvijā ir ļoti daudz, un ir arī daudz tiešām ļoti labu pirtiņu. Pirtnieks Edgars gatavs Jūs nopērt Jūsu norādītajā pirtiņā jebkur Latvjā, bet parasti, visas pirts procedūras un pēršanās notiek kādā no šīm pirtiņām.

Pirts Allažmuižā

Pirtiņa atrodas klusā meža ielokā, nost no cilvēku acīm, pilsētas trokšņiem. Pirtiņa paredzēta nelielām kompānijām līdz 6 (max 8 ) pirts mīļotājiem. Pie pirtiņas ir dīķis, kur pēc kārtīga pēriena saņemt kontrastu procedūru un atvēsināties. Atpūtas telpā ir kamīns.

Allažmuižas pirtiņa ar dīķi

Bilde no www.fotosesijas.lv resursa.

Kā nokļūt līdz pirtiņai Allažmuižai?! Ja Jūs braucat no Rīgas pa Vidzemes šoseju (caur Juglu), tad Jums ir jāveic tikai 3 labie pagriezieni:

1.Kalngales viaduktā jānogriežas pa labi Mālpils virzienā. 

2.Apmēram 250m pēc zīmes Allažmuiža, aiz šķūņa ir grants ceļš pa labi, te ir jānogriežas. . Tas ir gandrīz pretī autobusu pieturai. Brauciet pa grants ceļu tikai taisni, turaties uz lielākā ceļa, nekur nenogriezieties.

3.Tiešī pēc 2km no šosejas labajā pusē caur kokiem varēs redzēt pirtiņu. Pabrauciet vēl nedaudz uz priekšu un būs pagrieziens pa labi.

Tas ir apmēram 45km no Rīgas un aizņems ~25-30 minūtes no Juglas.

 

Pirtiņa Murjāņos (Saulgoži)

Pirts kompleksā ir 3 atsevišķas pirtiņas, visas ir ļoti omulīgi iekārtotas, omulīga gaisotne, laba krāsniņa un akmeņi. Patiesi viegli darboties ar pirts gariņu. Iztrūkst dīķis un atpūtas telpa kur varētu atlaisties pēc laba pēriena.

Bilde no viss.lv resursa.

Kā tur nokļūt!? Izbraucot no Juglas, dodieties Valmieras virzienā pa Vidzemes šoseju. Sēnitei jābrauc pa kreiso pusi (Valmieras virziens). Iebraucot Murjāņos pretī veikalam kreisajā pusē ir norāde-“Saulgoži”, tur arī jādodas (pa kreisi). Jānobrauc norādītais attālums un izbraucot no mezīņa, labajā pusē būs skaists pirts komplekss. Jāparkojas pir pirmās pirtiņas.

Tas ir apmēram 45km no rīgas, un aizņems apmēram 30 minūtes (no Juglas).