Pirts-pirtnieks.lv

Kādēļ pirtiņai slota?!

0

Autors: pirtnieks | Tēma: Pirts slotas | 17-04-2011

Pēršanās ar slotiņām vajadzīga gan masāžas pēc, kas stimulē ādu darboties aktīvāk, gan karsto gaisa plūsmu novirzīšanai uz peramā ķermeni, lai no pirts tiktu gūts vairāk. Tāpat slotiņas vai nesietus augus izmanto kompresēm – atkarībā no katra auga individuālās iedarbības uz fizisko un garīgo veselību.
Vislabāk augus slotiņai ir griezt jaunā mēnesī, tad to lapas un ziedi tik ļoti neapbirstot. Tāpat kā cilvēka ķermenī, arī augos mēness fāžu ietekmē enerģētika ceļas un krīt – augošā un pilnā mēness fāzē šī enerģija būs spēcīgāka. Izvēloties augus slotai svarīgi ņemt vērā auga individuālās īpašības, lapu/ziedu/kātu cietību un potenciālo reakciju saskaroties ar ādu. Veidojot miksētās slotas jāmēģina cietākos augus likt gar malām, lai pēršanās laikā mīkstākie vienkārši neplivinātos ārpus slotas. Tāpat, griežot slotu sev vai otram, nav nemaz tik būtiski zināt visu augu nozīmes un nosaukumus – paļaujieties uz intuīciju – kā Jāņos ″visa laba Jāņu zāle″, tā pirtij būs labs teju katrs jūsu izvēlētais augs, vienīgi, neieberzieties kādā ziedošā latvānī, velnarutkā vai gundegā – šos augus gan atšķirt nenāktu par skādi.
Pirts slotu siešana pašu rokām nodrošina slotiņai pareizu enerģētiku, jo mēs nevaram zināt ar kādām domām slotas sējis svešinieks. Turklāt, mēs ne tik nevaram būt droši kādā vietā augi ņemti – ja tā būs kāda lielceļa mala, tad slota nesīs vairāk ļaunuma nekā labuma. Sienot slotiņu pats, jūs varat sakombinēt visinteresantākos augus un ļauties radošam eksperimentam dabā, kurā atrašanās jau pati par sevi ir meditācijas veids. Kādēļ gan pārmaiņas pēc kaut ko nedarīt savādāk un pašam savām rokām?!

Jūsu atsauksmes

Jums vajag autorizēties, lai atstātu komentārus.