Atsauksmes

Baibas atsauksme par pirts procedūrām un pēršanos

Pirmo reizi piedzīvoju tādu īstu pirtī iešanu un ar ļoti jauku pirtnieku Edgaru. Nebiju baudījusi īstu slotiņu pieskārienus, tas bija burvīgi. Ah, patīkamās sajūtas nevar izteikt vārdos to tikai var izjust un visiem iesaku izmēģināt jaunu pieredzi. Tagad pirtī iešanu varu tikai iedomāties ar to superīgo procesu ko piedāvā pirtnieks Edgars. Pēršanās nav salīdzināma ar vienkāršu karsēšanos pirtī, to nevar pielīdzināt nekam. Brīnišķīgo nodarbi var un vajag apvienot ar jauku draugu kompāniju!Ieprieciniet savu miesu un garu tas ir to vērts 100% ar plusiņu!Jūs to esat pelnījušī!

Baiba 26/11/2013

 

Baibas atsauksmes par pirtnieku Edgaru.

Pret pirti vienmēr esmu bijusi noskaņota diezgan skeptiski – tā man asociējas ar nenorietošiem, divas dienas ilgiem, sarkaniem vaigiem un klapējošu sirdi, tomēr šoreiz piekritu draudzenes aicinājumam ļauties „pēršanās priekiem” kādā Salacgrīvas pirtī, speciālista, šajā gadījumā pirtnieka Edgara vadībā.

Kopā bijām 4 sievietes. Pirts procedūra sastāvēja no četriem cikliem (katrai atsevišķi) – 1) skrubēšanās; 2) pēršanas ar slotiņām; 3) ieziešanās ar greipfrūtiem; un 4) garšīgas medus procedūras. Kaut kur pa vidu arī iegremdēšanās pirts dīķītī.

Jāsaka, ka sajūtas bija labākas, nekā gaidīts. Edgars pirtēšanās lietas pārzina patiešām labi – gan teorētisko, gan praktisko pusi. Un kas svarīgi – darbojas ar pilnu atdevi, atbildīgi un labestīgi. Arī kā personība ir ļoti interesants cilvēks, viņa sabiedrībā var justies nepiespiesti un dabiski, kas ir ļoti svarīgi, lai ļautos pirts burvībai.

Ja esat nolēmis uzņemt spēkus pirtī, tad noteikti iesaku izvēlēties tieši Edgara pakalpojumus!

Baiba atsauksmi atsūtīja 04.11.2013

 

 

Pirtnieks Edgars maina priekšstatus par pirts procedūrām! Atsauksmes no Gunitas.

Pirts man vienmēr bija asociējusies ar vietu, kur ir ļoti karsti, kur drīzāk var noģībt nevis gūt kādu relaksējošu un patīkamu baudu. Varu droši teikt – es biju tumsoņa tā domājot ! Izrādās pirts nudien ir ļoti karsta  (subjektīvs viedoklis, jo cipari bija dikti “maigi”. Pirtnieka piezīme) , bet ejot pirtī ar zinošu pirtnieku, it kā, „nepatīkamā” karsoņa pārvēršas par lielisku, veselīgu notikumu (skrubēšana, pēršanās, augļu un medus procedūras). Liels paldies pirtniekam Edgaram, kurš izmainīja manus priekšstatus un attieksmi pret pirti. Nākotnē šī noteikti būs viena no pirmajām nodarbēm patīkamo lietu sarakstā (un ar spa to nekad nevarēs aizstāt).

Gunita atsūtīja atsauksmes par pirtnieku Edgaru 19.10.2013

 

Elitas atsauksme par pirtnieku Edgaru

Pirtnieka pakalpojumus izmantoju pirmo reizi! Un pirtniekam Edagaram izdevās vēl vairāk nostiprināt manu mīlestību pret pirtī iešanu! Vienkārš rituāls četrās kārtās (iesildīšanās, pēršanās, skrubēšanās un ierīvēšanās ar medu) ar svaigi sarūpētām slotiņām bija tieši tas, ko man vajag! Paldies!

Pirtnieks Edgars šo atsauksmi saņēma 14.10.2013

 

Olgas atsauksme par pirtnieku Edgaru

Pirts man parasti asociējās ar bezjēdzīgu sevis cepināšanu. Tāpēc pagāja vairāki gadi līdz saņēmos izmēģināt izslavēto pirtiņu ar Edgaru. Izrādījās, ka pirts īstenībā ir bauda, kas ir līdzīga SPA apmeklējumam. Tā nav tikai pēršana ar slotiņām, bet lietā tiek likts arī sāls skrubis, medus un augļi. Ņamm))

Olga atsauksmi par pirtnieku iesūtīja 04.07.2013

 

Atsauksme par pirtnieku Edgaru

Sestdienas vakars. Pēc nelielas ciemošanās pie draugiem, tika ieplānota pirtiņa. Ir ziema, ārā putenis un tik ļoti gribas kaut ko patīkamu, maigu un siltinošu, gan sirdij, gan ķermenim. Dodamies uz pirtiņu tepat Rīgā, Grīziņkalnā. Jau pirms pirtiņas noskaņojos – gribu baudīt! Un to arī darīju! Esmu apmeklējusi vairākas pirtiņas ar un bez pirtniekiem, tāpēc vēl jo vairāk gribējās zināt un izjust – kā būs šeit, ar pirtnieku Edgaru.

Jau pirmā mirkļa sajūtas liecina, te nevar nepatikt! – pozitīvā attieksme, rūpes, profesionālisms un mīlestība pret savu darbu, staro no Edgara. To visu vēl papildina patīkamā pirts atmosfēra. Viss ir bez steigas un piespiešanās. Tu vari gan jautāt, gan baudīt klusumu un būt ar savām domām. Tu jūties droši un brīvi. Šeit Tu sajūti – Tu esi Tu un tā ir labi! Edgars parūpējas un aiz rociņas aizved uz pirts lāvu, gan noregulē vajadzīgo ūdens temperatūru dušā, sagatavo tēju, gan arī skaidro, kas un kā tagad tiks darīts. Nebija šokejoša ledaini auksta ūdens uzlējuma (par ko es jau baidījos!J),viss bija harmoniski un mierīgi. Atliek tikai beigās nobrīnīties, kā tik ātri pagājušas 3 stundas!

Pēc pirts sajutos pacilāta, viegla un gaisīga un pilna jaunas radošas enerģijas! Šeit tiek dota iespēja atpūsties lēni, mierīgi un ar baudu! Ļauties profesionālim, kas to dara no sirds un ar pilnu atdevi – Tas ir tā vērts! Tagad esmu nolēmusi pirtiņu apmeklēt regulāri un iesaku arī Jums ļauties šīm izjūtām, kas sniedz tik daudz prieka un jaunas enerģijas!

13.03.2013., Dace

 

 

Katrīnas atsauksmes par pirtnieku Edgaru.

Līdz šim vēl neesmu īsti sapratusi, vai pirts man patīk vai arī tomēr tā nepārāk, taču šis pirts apmeklējums bija pavisam savādāks nekā iepriekšējie. Šoreiz man bija tā iespēja izbaudīt pirti ar pirtnieku. Pirtnieks mainīja manu priekšstatu par pirti un pirtī iešanu. Pirtnieks bija ļoti draudzīgs, kā arī pastāstīja par pirts attīrošajām īpašībām. Šoreiz pirts apmeklējums vairāk atgādināja relaksējošu SPA procedūru, pēc kuras bija tāds patīkams miers. Mēs tikām gan noskrubētas, gan nopērtas un visa nobeigumā ieziestas ar medutiņu. Medus var likties dīvaini – tāds lipīgs un ķēpīgs, taču patiesībā tas ir patīkams un ādu padara mīkstu un maigu. Vienīgais, kas varbūt jāpatur prātā, ka pirtī iešanai vajaga atvēlēt pietiekami daudz laika, ar trim stundām ir tā knapi, knapi.

Katrīna (atsauksme iesūtīta 16.05.2012), aizdomas, ka Katrīna ar Ingu sēž birojā netālu viena no otras :)

 

Ingas atsauksme par pirtnieku Edgaru.

Neesmu liela pirts mīļotāja, tāpēc uz pirts pasākumu braucu ar nelielām bažām vai man vispār patiks. Līdz šim man pirtī iešana ir asociējusies ar karsēšanos uz lāviņas līdz „nelabumam” un pēc tam strauju atdzišanu, lecot aukstā dīķī. Nu nav mans – ne tas karstums, ne aukstums pēc tam.
Taču pēc pagājušās piektdienas savas domas esmu mainījusi. Izrādās pirts var būt pavisam kaut kas cits. Tāda jauka, relaksējoša un attīroša procedūra – kā jau mūsdienās mīl teikt – SPA. Ar skrubēšanos, pēršanos, karstā-aukstā kontrastiem, augļu un medus maskām, gardu zāļu tēju un bezgala harmonisku pirtnieku, kas tev atklāj, ko tad patiesībā nozīmē, iešana pirtī.
Pēc tam jūties kā no jauna piedzimis – tīrs, pilns miera un labu domu. Par to liels paldies Pirtniekam.
Noteikti jāatkārto vēl un iesaku arī citiem. Patiks!!!
Inga iesūtīja atsauksmi par pirtnieku 16.05.2012

Lilitas atsauksme par pirtnieku Edgaru.

PALDIES par fantastiskajām sajūtām ko tu man sniedzi vakar un kuras turpinās vēl jo projām……vakar braucu mājās un visu laiku smaidīju , vai nav forši , pa nakti čučēju kā mazs bērns…..saldi un mierīgi …….tu noteikti esi atradis savu nodarbošanos. No tevis strāvo tāda laba enerģia, bet ne graujoša , bet tāda mierīga, iekustinoša enerģija…..kad gribas ļauties un tai pašā laikā līdzdarboties……es vakar sevi pieķēru pie domas, ka labprāt būtu tevi nopērusi, gribējās padalīties arī ar tevi savās foršajās izūtās…….un parādīt kā es to saprotu un protu .Noteikti vēl tiksimies……..Pirmo reizi dzīvē sastopu cilvēku kurš ir tik harmonisks…..nu vismaz tādu es tevi sajutu, kurš zin ko grib un galvenais dara lai to sasniegtu…..un vēl pamanās dalīties ar citiem! Super!

Lilita (atsauksme iesūtīta 13.04.2012)

 

Atsauksmes par pirtnieku no Aelitas, Diānas, Elmāra, Jūlijas.

Kādā sestdienas rītā mēs, četrotne aktīvu un dzīvespriecīgu jauniešu, nolēmām dienu pavadīt savādāk nekā ierasts, izrāpāmies no gultām, nočekojām, kas notiek, sametām bagāžniekā šādus tādus piederumus un devāmies ceļā, ceļā pretī piedzīvojumam, pārsteigumam, jaunām sajūtām. Nonācām kur? Nomaļā, klusuma un miera pārņemtā Latvijas lauku burvībā, kuru papildināja omulīga, silta un latviska pirtiņa. Sagaidīja mūs smaidīgs, draudzīgs un pozitīvs vīrietis, kuram izrādās ir arī talants darboties ar pirts slotām, veikt smaržīgas procedūras un radīt pirtniecisku atmosfēru. Pirtnieks dalījās zināšanās un sniedza padomus par pirtī iešanu, procedūrām, skaidroja, kas un kāpēc notiek pirtī. Pēc 4h pirtiņā iekšā-ārā jutāmies atbrīvoti no stresa, uztraukumiem, kādam iestājās patīkams nogurums, kādam tas deva papildus enerģijas lādiņu! Allažmuižā piedzīvojām mirkli klusuma, atslābināšanās, tuvības. Gribas atgriezties!
Kopumā varam teikt, ka diena bija aizvadīta godam – tāds mājīgs pasākums meža vidū

Aelita, Diāna, Elmārs, Jūlija (atsauksme iesūtīta 19.09.2011)

 

Zanes (&CO) atsauksme par pirtnieku Edgaru.

Kādā jaukā sestdienas dienā, mēs četratā divas meitenes un divi puiši tikām aicināti uz pirts procedūrām pie Edgara. Sākumā pirts procedūras izklausās kaut kas mistisks un nesaprotams, lai arī kurš gan nav gājis saunā ar draugiem vai kārtīgā pirtiņā ar malkas kurināšanu, akmeņiem, slotām un visu tam piederošo. Taču, kad aizbraucām uz pirts procedūrām, sākumā nesapratām, uz ko īsti esam parakstījušies.
Diezgan apmākusies diena, koka būdiņa meža vidū (gluži kā filmās) aiz mājiņas dīķis. Jauka, idilliska vieta. Mūs sagaida Edgars ar tēju, kura taisīta no dabīgām mētras lapiņām tiek ik pa laikam nospiesta uz leju kanniņā un salieta pa četrām krūzītēm. Piecām, ja skaita vēl Edgaru pašu. Mazliet papļāpājam, jo kā saimnieks pats saka, svarīgi, lai mēs paši būtu gatavi iet pirtī, būtu atvērti un pretimnākoši, jo ja tā nebūs un gaidīsim visu, ka pienesīs uz paplātes, nekāds labums mums no pirts nebūs.
Tā nu sākumā vēl sakautrējušies ar pelddrēbēm, kā jau parasti pierasts, ielienam pirtiņā, lai mazliet sasildītos. Kad vairs nevar, meitenes pa priekšu, un vēlāk arī puiši pa vienam vien gājām atvēsināties un turpināt sevi sildīt no iekšpuses ar tēju. Un tad tikai sākās…
Iešana notika pa vienam, un tādi apļi nomainot nemitīgi viens otru, bija vairāki pēc kārtas. Sākumā sasilšana, kārtīga noberzēšanās ar sāls un visādu labumu mikstūru lai noberztu visu veco ādu nost un turpinājās ar kārtīgu nopēršanu. Un tad nāca tas, ko sākumā nebijām nemaz gaidījuši. Aiz rociņas vien mūs pa vienam pavadīja no lāviņas pa durvīm ārā un  iekšā dīķi. Vairākas sekundes zem ūdens un tu jūties kā mazs bērns tikko izlīdis mātes miesām. Un tad vēlreiz zem ūdens un kāpjot ārā vairs nav īsti skaidrs vai iedarbojas siltā/aukstā attiecības vai vienkārši esi tik priecīgs, ka spēj smieties kā bērnībā un jūties apbrīnojami labi…Tālāk nāca berzēšanās ar augļiem un medus iemasēšana, kā dēļ pats sajūties kā garšīgs kumosiņš vārda tiešākajā nozīmē.
Kopā tas aizņēma vairāk laika nekā plānojām, taču piedzīvojums noteikti baudāms un iesakāms arī visiem draugiem un radiem. To reizi pa reizei ir pelnījis ik viens. Tā nu pirtiņa vēlreiz atgādina par to, cik gudri ir bijuši mūsu senči, jo bez pamatīga darba ir spējuši arī pamatīgi atpūsties un parūpēties par sevi. Nemaz nerunājot par veco labo teicienu, ka veselā miesā vesels gars. Tā nu jau krēslā mēs četratā ar apgarotu miesu un veselu garu devāmies tālāk dzīvē…

Daina, Zane, Dainis, Māris (Atsauksme iesūtīta 01.11.2011)

 

Ievas atsauksme par pirtnieku Edgaru.

Neesmu liela pirts cienītāja un braucot domāju, ka negribēšu izmantot visas pirts procedūras. Vienīgais ko tiešām gribēju, bija nedaudz pasildīties un ielekt aukstā dīķī.
Beigu beigās ļāvos arī pirts procedūrām un, vienozimigi, varu teikt, ka es ko tādu atkārtošu. Sajūtas fantastiskas! Domas par pirtī iešanu mainījās tikai pēc tam, kad pati izbaudīju šo procesu.
Noteikti iesaku pamēģināt, nepamēģināsi- neuzzināsi!

Ieva L. (atsauksme par pirtnieku iesūtīta 20.10.11)

 

Mairas un Mareka atsauksmes par pēršanos Allažmuižas pirtiņā.

Svētdiena. Pēc kārtējās aktīvās atpūtas tika ieplānota pirtiņa! Skaisti! Dodamies uz Allažmuižu!Mmmmm…. Jauki pavadīta diena, bet vēl ne jausmas, ka vēl jaukāk pavadīts vakars! „Pie lielā ozola griežamies pa kreisi” – saka pirtnieks. Tālāk seko brauciens pa mīlīgu meža celiņu, esam arvien tuvāk un tuvāk dabai. Pēc pāris minūtēm esam klāt. Visapkārt valda neaprakstāmi skaista ainava – maza pirtiņa meža ielokā, sakopta bērzu birzs, dīķīši. Miers, klusums, harmonija un brīvības sajūta. Idille! Apsēžamies pie dīķa uz laipiņas, vērojam dzeltenos tauriņus un klausāmies putnu čivināšanā. Mmmmm…. Skaisti!!! Pēc brīža mūs laipni aicina iekšā pirtnieks. Pirtiņa smaržo ne tikai pēc bērzu slotiņām, bet arī pēc piparmētru tējas. Ir aizdegtas svecītes. Un sajūta visapkārt ir aplaimojoša…Bet tas ir tikai sākums. Mums priekšā pirts procedūras ar dabīgām dabas veltēm. Man patīk būt pie dabas, bet nekad iepriekš nebija sanācis ne aizdomāties, ne izbaudīt to, ko sniedz pirts un pirtnieks. Sajūtas neaprakstāmi skaistas. Īsta laimes sajūta! Pirts procedūra ilga 4 stundas. Pēc spraigās un aktīvās dienas likās, ka laiks ir apstājies, un man tiek dota iespēja atpūsties lēni, mierīgi, ar baudu. Biju sajūsmā! Izbaudīju meistarīgi izpildītas pirts procedūras – pēršanu ar aromātiskām slotiņām, Ziemassvētku smaržās gatavotu skrubi, greipfrūtu un medus procedūru – ļoti kvalitatīvi, no sirds, ar pilnu atdevi. Jutos, kā no jauna piedzimusi! Enerģijas uzlādēta. Āda maiga, smaržīga un ķermenis tik viegls it kā es spētu pat lidot! Pasaka!!!Liels paldies pirtniekam Edgaram par šīm burvīgajām un neaizmirstamajām sajūtām!Uz tikšanos nākamreiz! :)

Maira un Mareks. Piedzīvojumu tūrisma portāls www.piedzivojumubagaza.lv 01.05.2011.

 

Līga atsūtīja savu atsauksmi par pirtnieku Edgaru.

Ar draudzenēm nolēmām izbaudīt pirts labumus. Sarunājām Pirtnieku Edgaru

un devāmies uz pirti Murjāņos. Bija interesanti un patīkami, ka

profesionāls pirtnieks izskaidro pirts rituālu būtību, pēršanās nozīmi.

Paļaujoties uz profesionālām Edgara zināšanām un pieredzi, šoreiz mums

par to nebija jādomā un varējām ļauties tikai sajūtām. Man ļoti patika,

ka viss pirtī iešanas process bija viegls, nebija tik karsts, lai

nevarētu nosēdēt (kā tas ir gadījies citur). Līdz šim nekad pirtī

iešanas laikā nebiju rīvējusies ar sniegu vai lekusi aukstā ūdenī. Es

saņēmos un to izdarīju! Superīgi! Pēc pirts biju “kā no jauna

piedzimusi!” Esmu sajutusi starpību kā ir, ja iet pirtī ar pirtniekiem.

Katram savs veids. Es turpmāk izvēlēšot tikai Pirtnieku Edgaru, jo man

patika vislabāk. Izmēģiniet arī jūs. Iesaku.

Līga no tūrisma biroja RelaksTūre, iesūtīja 02.05.11

 

Signe atsūtīja savu atsauksmi par pirtnieku Edgaru.

Tā bija mana pirmā pieredze ar īstu pirtnieku. Pirts parasti man asociējās ar karsēšanos, sviedra lāšu skaitīšanu, tusiņu,draugiem,neaizrāva tā “cepšanās” karstumā. Ar Edgaru es guvu pavisam citu pieredzi un šobrīd uz pēršanos skatos pavisam citādāk. Izejot visus rituālus, sākot ar noberšanos ar sāli, pēršanu ar dažāda veida slotiņām, iesmērēšanu ar apelsīnu un medu, tējas dzeršanu, u.t.t., nevienu brīdi nebija sajūta, ka ir grūti vai smagi, vai gribas iziet no pirts, visu procesu patiešām varēja baudīt. Man patika, ka varu uzticēties un ļauties, un rezultāts patiesi nelika vilties. Es jutos pacilāta, viegla un gaisīga un nemaz nebiju pamanījusi, ka pagājušas vairākas stundas. Šis efekts saglabājās arī visu otro dienu. Varut tikai teikt, ka mana attieksme pret pirti ir mainījusies un nu man vairs negribas tikai karsēšanos pirtī draugu lokā, nu es vēlos pirti ar īstu pirtnieku un visām pirts procedūrām. Iesaku ikvienam atklāt pirts burvību un ļauties pirtnieka rokām!

Signe, personīgās izaugsmes trennere, www.bolts.lv ,juriste. Iesūtīta 24.04.2011

 

 

 

Zita atsūtīja savu atsauksmi par Pirtnieku Edgaru.

Ir pagājusi tikai nedēļa kopš piedzīvoju fantastiskākās izjūtas savā dzīvē. Esmu liela pirts fane,un tozita par pirtnieku Edgaru baudīšana ir mana vājība.Parasti kā vairākums dodos ciemos pie kāda,un tur baudu pirts priekus.Bet tas ko es izbaudīju pie profesionāla pirtnieka,vārdā Edgars(Murjāņu)pusē ir neaprakstāms notikums. Jo izjūtas ko baudīju,manu domāšanu par pirtīm ir kardināli mainījušas. Ar nepacietību gaidu nākamās brīvdienas(nākamo reizi),lai nodotos šai ķermeņa lutināšanas tūrei.

Slotiņu profesionālā pielietošana, ko viņš meistarīgi izmanto pēršanai,pēc pēršanas,kas ir salīdzināma ar tauriņiem vēderā turpinās sāls-kanēļa, medus masāžas ar jaukām(zāļu)tējas pauzēm.Šīs sajūtas, kad augums tiek ierīvēts ar šiem dabas (it kā ikdienišķajiem) produktiem ir fantastiski patīkamas.Tās rada sajūtu, dēļ kā būtu vērts ļauties šim pirtniekam.Bet fināls, ko dod greipfrūta vitamīnu devas ierīvēšana ķermenī manī ir jaušams vēl šodien.

Noteikti novēlu Jums visiem šo jauko sajūtu izbaudīt,ko sniedz pirtnieks Edgars!

Zita, veikala vadītāja. Iesūtīta: 26.03.2011.

 

Anetes atsauksme par pirtnieku Edgaru

Agrāk nebiju pirts cienītāja un uz pirti parakstījos nelabrāt, jo tā asociējās ar ballītēm, kurās  viena no pasākuma daļām, tā starp citu, ir arī pirtī iešana. Bet….

…izbaudot pirts procedūras pie pirtnieka Edgara, manas domas mainījās un es sapratu, kas ir īsta pirtī iešana un cik patīkamas sajūtas tās sniedz manam ķermenim. Tagad pirtī iešana pati par sevi ir pasākums, ne tikai daļa no tā.

Ar nepacietību gaidu nākamo pērienu, dabīgo skrubju, medus un greifrūtu masāžu. Un ja vēl procedūras papildina ar peldi pirts dīķītī, „skudriņu skriešana” pa visu ķermeni garantēta.

Liels paldies pirtniekam Edgaram, man tiešām pirts apmeklējumi iegūst jaunu jēgu.

Anete, administrātore. Iesūtīta: 02.04.2011.

 

Atsauksmes no Noras par pirtnieku Edgaru

Gari nerakstīšu, bet ja jāizvēlas starp SPA procedūrām un pirts iešanu pirtnieka Edgara gādīgā pavadībā ar visām citu aprakstītām ekstrām, tad viennozīmīgi balsoju par pirti!
Paldies pirtniekam!

Nora (atsauksme iesūtīta 23.08.2011)